I. A
Triedny : Lámer Beáta
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.I.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
SJL
SJL
MAT
HUV
Po
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
ETV
1. Skupina
ETV
PLA
U.I.A
ŠAL
Pla
KAR
SJL
SJL
MAT
NAB
2. Skupina
Ut
NAV
PLA
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.C
POČ
Plav
IVA
1.sk
ANJ
U.VII.A
VOJ
PRV
TSV
SJL
St
3.sk
ANJ
U.I.A
LÁM
MTel
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.A
JAN
1.sk
ANJ
U.II.A
VOJ
MAT
TSV
SJL
SJL
Št
3.sk
ANJ
U.I.A
LÁM
MTel
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.A
JAN
MAT
SJL
SJL
VYV
Pi
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
U.I.A
LÁM
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
I. B
Triedny : Zsigová Renáta
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.I.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
SJL
SJL
VYV
Po
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
ETV
ETV
U.I.A
ŠAL
SJL
MAT
SJL
NAB
TSV
Ut
NAV
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
U.I.B
STI
MTel
KNI
2.sk
ANJ
U.I.B
KasR
SJL
MAT
SJL
TSV
St
3.sk
ANJ
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
MTel
KNI
U.I.A
JAN
1. Skupina
2.sk
PLA
ANJ
Plav
VEĽ
U.I.B
KasR
SJL
MAT
PRV
Št
2. Skupina
3.sk
PLA
ANJ
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
Pla
IVA
U.I.A
JAN
SJL
MAT
SJL
HUV
Pi
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
U.I.B
ZSI
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
I. C
Triedny : Kniežová Nikoleta
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.I.C
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
TSV
SJL
SJL
MAT
HUV
Po
GH
NEM
U.I.C
KNI
U.I.C
KNI
U.I.C
KNI
U.I.C
ŠTO
ETV
ETV
U.VII.B
KNI
SJL
SJL
MAT
NAB
Ut
NAV
U.I.C
KNI
U.I.C
KNI
U.I.C
KNI
U.I.C
POČ
1. Skupina
PLA
Plav
KAR
SJL
TSV
SJL
PRV
St
2. Skupina
PLA
U.I.C
KNI
GH
NEM
U.I.C
KNI
U.I.C
KNI
Pla
IVA
1. Skupina
ANJ
U.II.C
TRU
MAT
SJL
VYV
Št
2. Skupina
ANJ
U.I.C
KNI
U.I.C
KNI
U.I.C
KNI
U.I.C
DZU
SJL
SJL
TSV
MAT
Pi
U.I.C
KNI
U.I.C
KNI
GH
NEM
U.I.C
KNI
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
II.A
Triedny : Veľká Katarína
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.II.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
ETV
1. Skupina
ETV
PLA
U.II.B
ŠAL
Pla
VEĽ
PRV
MAT
SJL
NAB
2. Skupina
Po
NAV
PLA
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
U.II.A
POČ
Plav
IVA
1.sk
ANJ
U.II.A
ZSI
SJL
SJL
VYV
4.sk
Ut
ANJ
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
U.II.C
KasR
SJL
MAT
TSV
SJL
St
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
MTel
VEĽ
U.II.A
VEĽ
1.sk
ANJ
U.II.A
ZSI
MAT
SJL
TSV
Št
4.sk
ANJ
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
MTel
VEĽ
U.II.C
KasR
PRV
SJL
MAT
SJL
HUV
Pi
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
U.II.A
VEĽ
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
II.B
Triedny : Dzurušová Renáta
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.II.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
ETV
ETV
U.II.B
ŠAL
SJL
SJL
PRV
NAB
TSV
Po
NAV
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
U.V.B
KOV
MTel
LÁM
2.sk
ANJ
U.II.B
DZU
SJL
MAT
SJL
HUV
4.sk
Ut
ANJ
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
U.II.C
KasR
MAT
SJL
PRV
TSV
SJL
St
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
MTel
LÁM
U.II.B
DZU
2.sk
1. Skupina
ANJ
PLA
U.II.B
DZU
Plav
VEĽ
MAT
VYV
Št
4.sk
2. Skupina
ANJ
PLA
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
U.II.C
KasR
Pla
IVA
SJL
MAT
SJL
Pi
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
U.II.B
DZU
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
II.C
Triedny : Vojtková Božena
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.II.C
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
SJL
TSV
SJL
PRV
Po
U.II.C
VOJ
MTel
VOJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
VEĽ
3.sk
ANJ
U.I.C
VOJ
SJL
MAT
SJL
HUV
4.sk
Ut
ANJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
LÁM
U.II.C
KasR
ETV
ETV
U.II.B
ŠAL
SJL
MAT
SJL
PRV
St
NAB
NAV
U.II.C
VOJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
VEĽ
U.II.C
POČ
3.sk
ANJ
U.I.B
VOJ
TSV
MAT
SJL
Št
4.sk
ANJ
MTel
VOJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
KasR
1. Skupina
PLA
Plav
KAR
MAT
SJL
VYV
Pi
2. Skupina
PLA
U.II.C
VOJ
U.II.C
VOJ
U.II.C
VOJ
Pla
IVA
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
III.A
Triedny : Janková Danka
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.III.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
ETV
ETV
U.III.C
JAN
SJL
SJL
VYV
PRA
NAB
TSV
Po
NAV
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.III.A
POČ
VTel
KNI
1.sk
1.sk
ANJ
INF
U.III.A
JAN
PC2
FAB
SJL
MAT
4.sk
ATL
Ut
ANJ
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.V.A
ŠTO
MTel
KAR
1.sk
ANJ
U.III.A
JAN
SJL
MAT
HUV
St
4.sk
4.sk
ANJ
INF
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.III.A
ZSI
U.V.C
ŠTO
PC2
ŠAL
SJL
MAT
VLA
SJL
TSV
PRI
Št
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
VTel
KNI
U.III.A
KOL
1.sk
ANJ
U.III.A
JAN
SJL
MAT
SJL
PRI
Pi
4.sk
ANJ
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.III.A
JAN
U.III.A
KOL
U.III.C
ŠTO
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
III.B
Triedny : Trudňáková Júlia
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.III.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
ETV
ETV
U.III.B
ŠAL
TSV
MAT
SJL
PRI
NAB
HUV
Po
NAV
MTel
TRU
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
U.III.A
POČ
U.III.B
KasR
2.sk
2.sk
ANJ
INF
U.III.B
TRU
PC1
ŠAL
TSV
MAT
4.sk
SJL
VLA
Ut
ANJ
MTel
TRU
U.III.B
TRU
U.V.A
ŠTO
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
2.sk
ANJ
U.III.B
TRU
SJL
MAT
SJL
St
4.sk
4.sk
ANJ
INF
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
U.V.C
ŠTO
PC2
ŠAL
VYV
PRA
SJL
SJL
Št
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
2.sk
ANJ
U.III.B
TRU
MAT
SJL
PRI
ATL
SJL
Pi
4.sk
ANJ
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
U.III.B
TRU
MTel
KasR
U.III.B
TRU
U.III.C
ŠTO
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
III.C
Triedny : Štofová Dáška
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.III.C
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
ETV
ETV
U.III.C
JAN
SJL
MAT
TSV
SJL
NAB
HUV
Po
NAV
U.III.C
ŠTO
U.III.C
ŠTO
MTel
ŠTO
U.III.C
ŠTO
U.II.A
KOV
U.III.C
ŠTO
3.sk
ANJ
U.III.C
BUD
MAT
PRI
4.sk
SJL
SJL
ATL
Ut
ANJ
U.III.C
ŠTO
U.III.C
ŠTO
U.V.A
ŠTO
U.III.C
ŠTO
U.III.C
ŠTO
VTel
KNI
3.sk
ANJ
U.III.C
BUD
SJL
VYV
PRA
St
4.sk
4.sk
ANJ
INF
U.III.C
ŠTO
U.III.C
ŠTO
U.III.C
ŠTO
U.V.C
ŠTO
PC2
ŠAL
3.sk
INF
PC1
FAB
PRI
SJL
MAT
SJL
Št
U.III.C
ŠTO
U.III.C
ŠTO
U.III.C
ŠTO
U.III.C
ŠTO
3.sk
ANJ
Uanj
BUD
MAT
TSV
SJL
VLA
Pi
4.sk
ANJ
U.III.C
ŠTO
MTel
ŠTO
U.III.C
ŠTO
U.III.C
TRU
U.III.C
ŠTO
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
IV.A
Triedny : Karabinová Marcela
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.IV.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
SJL
MAT
SJL
TSV
PRA
VYV
Po
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
VTel
KAR
U.IV.A
DZU
U.IV.A
DZU
1.sk
ETV
ANJ
ETV
U.IV.A
VOJ
U.IV.B
ŠAL
SJL
VLA
SJL
4.sk
NAB
Ut
ANJ
NAV
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
U.IV.B
ZSI
U.IV.A
POČ
1.sk
ANJ
U.IV.A
VOJ
SJL
MAT
PRI
HUV
St
4.sk
4.sk
ANJ
INF
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
U.IV.B
ZSI
PC2
ŠAL
1.sk
INF
PC1
FAB
SJL
MAT
VLA
ATL
SJL
Št
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
MTel
KAR
U.IV.A
KAR
1.sk
ANJ
U.IV.A
VOJ
MAT
SJL
PRI
TSV
Pi
4.sk
ANJ
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
U.IV.A
KAR
MTel
KAR
U.IV.B
ZSI
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
IV.B
Triedny : Kassayová Renata
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.IV.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
2.sk
INF
PC2
ŠAL
SJL
MAT
SJL
TSV
VLA
Po
U.IV.B
KasR
U.IV.B
KasR
U.IV.B
KasR
MTel
KasR
U.IV.B
KasR
2.sk
ETV
ANJ
ETV
U.III.A
JAN
U.IV.B
ŠAL
SJL
SJL
MAT
4.sk
NAB
HUV
Ut
ANJ
NAV
U.IV.B
KasR
U.IV.B
KasR
U.IV.B
KasR
U.IV.B
ZSI
Ugeo
KOV
U.IV.B
KasR
2.sk
ANJ
U.III.B
JAN
TSV
MAT
SJL
PRI
St
4.sk
4.sk
ANJ
INF
MTel
KasR
U.IV.B
KasR
U.IV.B
KasR
U.IV.B
DZU
U.IV.B
ZSI
PC2
ŠAL
SJL
VLA
SJL
PRA
VYV
Št
U.IV.B
KasR
U.IV.B
KasR
U.IV.B
KasR
U.IV.B
ŠAL
U.IV.B
ŠAL
2.sk
ANJ
U.IV.C
JAN
MAT
SJL
ATL
PRI
Pi
4.sk
ANJ
U.IV.B
KasR
U.IV.B
KasR
VTel
KasR
U.IV.B
DZU
U.IV.B
ZSI
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
IV.C
Triedny : Kolesárová Pavla
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.IV.C
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
ATL
SJL
MAT
VLA
SJL
Po
VTel
KNI
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
3.sk
3.sk
ANJ
INF
U.IV.C
KasD
PC2
FAB
SJL
MAT
TSV
4.sk
PRI
Ut
ANJ
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
MTel
KOL
U.IV.B
ZSI
U.IV.C
KOL
3.sk
ANJ
U.IV.C
KasD
SJL
MAT
SJL
HUV
St
4.sk
4.sk
ANJ
INF
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.B
ZSI
PC2
ŠAL
ETV
ETV
U.IV.C
ŠAL
SJL
MAT
PRI
VLA
SJL
Št
NAB
NAV
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.B
POČ
3.sk
ANJ
Uanj
KasD
TSV
SJL
PRA
VYV
Pi
4.sk
ANJ
MTel
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.C
KOL
U.IV.B
ZSI
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
V.A
Triedny : Bačová Eva
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.V.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
SJL
SJL
TSV
MAT
HUV
BIO
Po
U.V.A
RÁC
U.V.A
RÁC
VTel
MAR
U.V.A
BAČ
U.V.A
VÁM
Ubio
KUK
1. Skupina
1. Skupina
ETV
TECH
ANJ
ETV
Uanj
KasD
U.V.A
BUD
U.V.A
BAČ
2. Skupina
MAT
GEO
2. Skupina
SJL
NAB
Ut
TECH
ANJ
NAV
U.V.A
REP
U.V.A
BAČ
Ugeo
MAJ
Uanj
LICH
U.V.A
RÁC
U.V.C
POČ
1. Skupina
ANJ
Uanj
BUD
SJL
MAT
TSV
VYV
BIO
St
2. Skupina
ANJ
U.V.A
RÁC
U.V.A
BAČ
VTel
MAR
U.V.A
BAČ
Ubio
KUK
U.V.A
LICH
1. Skupina
1. Skupina
ANJ
INF
Uanj
BUD
PC1
HAJ
SJL
MAT
Št
2. Skupina
2. Skupina
ANJ
INF
UFaCH
RÁC
U.V.A
BAČ
U.V.A
LICH
PC2
FAB
1. Skupina
1. Skupina
ANJ
PLA
U.V.A
BUD
Plav
MAR
GEO
DEJ
MAT
SJL
Pi
2. Skupina
2. Skupina
ANJ
PLA
Ugeo
MAJ
U.V.A
POČ
U.V.A
BAČ
U.V.A
RÁC
Uanj
LICH
Pla
VEĽ
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
V.B
Triedny : Kolcunová Marcela
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.V.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
1. Skupina
1. Skupina
ANJ
INF
U.V.B
KasD
PC2
KOL
2. Skupina
SJL
GEO
2. Skupina
MAT
MAT
Po
ANJ
INF
Uanj
BRA
U.V.B
VÁM
U.V.B
MAJ
PC1
LICH
U.V.B
KOL
U.V.B
KOL
1. Skupina
1. Skupina
TECH
PLA
U.V.B
KasD
Plav
MAR
MAT
SJL
SJL
BIO
2. Skupina
2. Skupina
Ut
TECH
PLA
U.V.B
KOL
U.V.B
VÁM
U.V.B
VÁM
Ubio
BRA
U.VI.B
REP
Pla
IVA
Chlapci
ETV
1. Skupina
Chlapci
VYV
ETV
ANJ
TSV
U.V.B
VÁM
UFaCH
REP
U.V.B
KasD
VTel
MAR
SJL
MAT
St
Dievčatá
NAB
2. Skupina
Dievčatá
TSV
NAV
ANJ
HUV
U.V.B
VÁM
U.V.B
KOL
VTel
MAR
U.V.B
POČ
U.VIII.B
BRA
U.V.B
VÁM
Chlapci
1. Skupina
HUV
ANJ
U.V.B
VÁM
Uanj
KasD
SJL
MAT
SJL
Št
Dievčatá
2. Skupina
TSV
ANJ
U.V.B
VÁM
U.V.B
KOL
U.V.B
VÁM
VTel
MAR
U.V.B
BRA
1. Skupina
Chlapci
ANJ
TSV
U.V.B
KasD
VTel
MAR
BIO
GEO
DEJ
Pi
2. Skupina
Dievčatá
ANJ
VYV
Ubio
BRA
Ugeo
MAJ
Ubio
KOV
U.VIII.B
BRA
U.V.C
MAJ
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
V.C
Triedny : Majorošová Alena
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.V.C
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
1. Skupina
ETV
ANJ
ETV
U.V.C
KasD
U.V.C
VÁM
BIO
MAT
DEJ
2. Skupina
SJL
Po
ANJ
Ubio
HUD
U.V.C
BAČ
U.V.C
POČ
Uanj
BRA
U.V.C
HUD
1. Skupina
1. Skupina
ANJ
TECH
U.V.C
KasD
U.V.C
KasD
MAT
2. Skupina
2. Skupina
GEO
SJL
NAB
Ut
ANJ
TECH
NAV
U.V.C
BAČ
U.VI.B
BRA
U.VII.B
HUD
U.V.C
MAJ
U.V.C
HUD
U.V.C
POČ
Chlapci
1. Skupina
Chlapci
VYV
INF
TSV
U.V.B
VÁM
PC2
HAJ
VTel
MAR
SJL
MAT
SJL
St
Dievčatá
2. Skupina
Dievčatá
TSV
INF
HUV
U.V.C
HUD
U.V.C
BAČ
U.V.C
HUD
VTel
MAR
PC1
LICH
U.V.B
VÁM
Chlapci
1. Skupina
1. Skupina
HUV
ANJ
PLA
U.V.B
VÁM
Uanj
KasD
Plav
MAR
MAT
BIO
SJL
Št
Dievčatá
2. Skupina
2. Skupina
TSV
ANJ
PLA
U.V.C
BAČ
Ubio
HUD
U.V.C
HUD
VTel
MAR
U.V.C
BRA
Pla
IVA
1. Skupina
Chlapci
ANJ
TSV
U.V.C
KasD
VTel
MAR
MAT
SJL
GEO
Pi
2. Skupina
Dievčatá
ANJ
VYV
U.V.C
BAČ
U.V.C
HUD
Ugeo
MAJ
U.VII.B
BRA
U.V.C
MAJ
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
VI.A
Triedny : Počatková Lívia
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.VI.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
1. Skupina
Chlapci
ETV
ANJ
TSV
ETV
U.VI.A
BRA
VTel
MAR
U.VI.A
POČ
DEJ
MAT
2. Skupina
SJL
Dievčatá
Po
ANJ
FYZ
U.VI.A
POČ
U.VI.A
KOL
Uanj
LICH
U.VI.A
HUD
UFaCH
JUR
Chlapci
TSV
VTel
MAR
BIO
SJL
MAT
VYV
Dievčatá
SJL
Ut
FYZ
Ubio
HUD
U.VI.A
HUD
U.VI.A
KOL
U.VI.A
JUR
UFaCH
JUR
U.VIII.A
HUD
1. Skupina
NEJ
Chlapci
ANJ
NEJ
FYZ
U.VI.A
BRA
U.VI.A
JEN
UFaCH
JUR
GEO
MAT
SJL
St
2. Skupina
RUJ
Dievčatá
ANJ
RUJ
TSV
Ugeo
KOV
U.VI.A
KOL
U.IX.A
HUD
U.IX.A
LICH
Ugeo
MAJ
VTel
MAR
1. Skupina
1. Skupina
Chlapci
ANJ
TECH
FYZ
Uanj
BRA
U.VI.A
KasD
UFaCH
JUR
BIO
MAT
Št
2. Skupina
2. Skupina
Dievčatá
ANJ
TECH
TSV
Ubio
HUD
U.IX.A
KOL
U.VI.A
LICH
U.VIII.A
HUD
VTel
MAR
1. Skupina
INF
PC1
HAJ
MAT
OBN
HUV
SJL
Pi
2. Skupina
NAB
INF
NAV
U.VI.A
KOL
U.VI.A
KOV
U.VI.A
POČ
U.VIII.B
HUD
PC2
JUR
U.VIII.B
POČ
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
VI.B
Triedny : Kováčová Andrea
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.VI.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
Chlapci
ETV
TSV
ETV
VTel
MAR
U.VI.A
POČ
SJL
DEJ
MAT
SJL
Dievčatá
Po
FYZ
U.VI.B
VÁM
UFaCH
KOV
U.VI.B
KOL
U.VI.B
VÁM
UFaCH
JUR
1. Skupina
1. Skupina
Chlapci
INF
ANJ
TSV
PC1
HAJ
U.VI.B
BRA
VTel
MAR
SJL
2. Skupina
2. Skupina
MAT
Dievčatá
NAB
Ut
INF
ANJ
FYZ
NAV
U.VI.B
VÁM
PC2
JUR
Uanj
LICH
U.VI.B
KOL
UFaCH
JUR
U.VI.B
KOV
NEJ
Chlapci
NEJ
FYZ
U.VI.B
JEN
UFaCH
JUR
BIO
MAT
SJL
MAT
St
RUJ
Dievčatá
RUJ
TSV
Ubio
HUD
U.VI.B
KOL
U.VI.B
VÁM
U.VI.B
KOL
Uanj
MAJ
VTel
MAR
1. Skupina
Chlapci
ANJ
FYZ
Uanj
BRA
UFaCH
JUR
MAT
SJL
OBN
HUV
Št
2. Skupina
Dievčatá
ANJ
TSV
U.VI.B
KOL
U.VI.B
VÁM
U.VI.B
KOV
U.VI.B
VÁM
U.VI.B
LICH
VTel
MAR
1. Skupina
1. Skupina
TECH
ANJ
U.VI.B
KasD
U.VI.B
BRA
GEO
VYV
BIO
Pi
2. Skupina
2. Skupina
TECH
ANJ
U.VI.B
KOV
U.VI.B
RÁC
Ubio
HUD
U.VII.A
HUD
U.V.B
LICH
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
VII.A
Triedny : Bradová Darina
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.VII.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
NEJ
NEJ
U.VII.A
JEN
OBN
SJL
BIO
MAT
VYV
RUJ
NAB
Po
RUJ
NAV
U.VII.A
KOV
Ubio
SEM
Ubio
KUK
U.VII.A
HAJ
U.VII.A
BRA
U.VI.B
BRA
U.VII.B
POČ
Chlapci
Chlapci
1. Skupina
CHEM
TSV
ANJ
UFaCH
REP
VTel
MAR
Uanj
BUD
MAT
SJL
Dievčatá
Dievčatá
2. Skupina
GEO
2. Skupina
Ut
TSV
CHEM
ANJ
TECH
U.VII.A
HAJ
U.VII.A
SEM
VTel
MAR
UFaCH
REP
U.VII.A
BRA
Ugeo
MAJ
U.VI.B
HUD
1. Skupina
NEJ
ANJ
NEJ
U.VII.B
BUD
U.VII.A
JEN
SJL
MAT
BIO
HUV
St
2. Skupina
RUJ
ANJ
RUJ
U.VII.A
SEM
U.VII.A
HAJ
Ubio
KUK
PC1
POČ
U.VII.A
BRA
Uanj
BRA
1. Skupina
1. Skupina
ANJ
TECH
U.VII.A
BUD
U.VII.A
KasD
MAT
SJL
FYZ
DEJ
GEO
Št
2. Skupina
ANJ
U.VII.A
HAJ
U.VII.A
SEM
UFaCH
JUR
Ugeo
KOV
Ugeo
MAJ
Uanj
BRA
Chlapci
Chlapci
1. Skupina
ETV
CHEM
TSV
INF
ETV
UFaCH
REP
VTel
MAR
PC2
HAJ
U.VII.A
LICH
Pi
Dievčatá
Dievčatá
MAT
2. Skupina
SJL
TSV
CHEM
INF
U.VII.A
HAJ
U.VII.A
SEM
VTel
MAR
UFaCH
REP
PC1
JUR
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
VII.B
Triedny : Ráczová Beáta
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.VII.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
NEJ
ETV
U.VII.B
NEJ
JEN
VYV
ETV
U.VII.B
BUD
U.VII.A
RÁC
GEO
MAT
SJL
FYZ
FRJ
RUJ
NAB
Po
Uanj
FRJ
RÁC
OP
RUJ
NAV
Ugeo
MAJ
U.VII.B
HAJ
U.VII.B
RÁC
UFaCH
JUR
Ugeo
OCHP
MAJ
U.VI.B
BRA
U.VII.B
POČ
Chlapci
Chlapci
CHEM
TSV
UFaCH
REP
VTel
MAR
SJL
OBN
Dievčatá
Dievčatá
BIO
MAT
Ut
TSV
CHEM
U.VII.B
RÁC
U.VII.B
KOV
VTel
MAR
UFaCH
REP
Ubio
KUK
U.VII.B
HAJ
1. Skupina
1. Skupina
NEJ
U.VII.B
NEJ
JEN
INF
ANJ
HUV
PC2
HAJ
Uanj
BUD
PC1
POČ
SJL
MAT
FRJ
St
2. Skupina
2. Skupina
RUJ
U.V.C
FRJ
RÁC
INF
ANJ
OP
RUJ
U.VII.B
RÁC
U.VII.B
HAJ
PC1
JUR
U.VII.B
KasD
Ugeo
OCHP
MAJ
Uanj
BRA
1. Skupina
1. Skupina
ANJ
TECH
U.VII.B
BUD
U.VII.B
KasD
SJL
GEO
BIO
MAT
Št
2. Skupina
2. Skupina
ANJ
TECH
UFaCH
RÁC
Ugeo
MAJ
Ubio
KUK
U.VII.B
HAJ
U.IX.B
KasD
U.V.B
HUD
Chlapci
Chlapci
1. Skupina
CHEM
TSV
ANJ
UFaCH
REP
VTel
MAR
U.VII.B
BUD
Pi
Dievčatá
Dievčatá
DEJ
SJL
MAT
2. Skupina
TSV
CHEM
ANJ
Ugeo
POČ
U.VII.B
RÁC
U.VII.B
HAJ
VTel
MAR
UFaCH
REP
Uanj
KasD
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
VIII.A
Triedny : Semková Katarína
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.VIII.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
Chlapci
NEJ
NEJ
U.VIII.A
JEN
HUV
RUJ
PC1
POČ
MAT
Dievčatá
SJL
RUJ
MAT
FYZ
Po
Ugeo
MAJ
FRJ
TSV
U.VIII.A
HAJ
U.VIII.A
SEM
FRJ
U.VIII.A
HAJ
UFaCH
JUR
VTel
MAR
U.VIII.B
RÁC
1. Skupina
ETV
ANJ
ETV
U.VIII.A
BUD
U.VIII.A
BUD
SJL
2. Skupina
MAT
GEO
INF
CHEM
Ut
ANJ
U.VIII.A
SEM
Uanj
LICH
U.VIII.A
HAJ
Ugeo
KOV
PC1
HAJ
Ubio
REP
Chlapci
NEJ
Chlapci
1. Skupina
NEJ
U.VIII.B
JEN
OBN
TSV
ANJ
U.VIII.B
KOV
RUJ
VTel
MAR
Uanj
BUD
SJL
RUJ
VYV
St
Dievčatá
U.VIII.A
MAJ
Dievčatá
2. Skupina
FRJ
TSV
OBN
ANJ
Ubio
SEM
FRJ
U.VIII.A
LICH
VTel
MAR
Ubio
RÁC
U.VIII.A
KOV
U.VIII.A
LICH
1. Skupina
ANJ
U.V.A
BUD
TECH
MAT
BIO
SJL
FYZ
Št
2. Skupina
NAB
ANJ
NAV
U.VIII.A
KasD
U.VIII.A
HAJ
Ubio
KUK
U.VIII.A
SEM
UFaCH
JUR
U.VIII.A
LICH
U.V.C
KOV
Chlapci
TSV
VTel
MAR
DEJ
SJL
CHEM
SJL
MAT
Pi
Dievčatá
HUV
U.VIII.A
POČ
U.VIII.A
SEM
Ubio
REP
U.VIII.A
SEM
U.VIII.A
HAJ
PC2
POČ
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
VIII.B
Triedny : Budayová Jarmila
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.VIII.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
Chlapci
1. Skupina
NEJ
NEJ
U.VIII.A
JEN
HUV
TECH
RUJ
PC1
POČ
U.VIII.B
KasD
SJL
Dievčatá
2. Skupina
RUJ
MAT
GEO
Po
Ugeo
MAJ
FRJ
TSV
TECH
U.VIII.B
SEM
FRJ
U.VIII.B
BAČ
Ugeo
KOV
VTel
MAR
U.VII.A
HUD
U.VIII.B
RÁC
1. Skupina
ETV
ANJ
ETV
Uanj
BUD
U.VIII.A
BUD
FYZ
CHEM
BIO
SJL
MAT
2. Skupina
NAB
Ut
ANJ
NAV
UFaCH
JUR
UFaCH
REP
Ubio
KUK
U.VIII.B
SEM
U.VIII.B
BAČ
U.VIII.B
LICH
U.VIII.B
POČ
Chlapci
NEJ
Chlapci
NEJ
U.VIII.B
JEN
OBN
TSV
U.VIII.B
KOV
RUJ
VTel
MAR
MAT
RUJ
SJL
VYV
St
Dievčatá
U.VIII.A
MAJ
Dievčatá
FRJ
TSV
OBN
U.VIII.B
BAČ
FRJ
U.VIII.B
SEM
U.VIII.B
BUD
VTel
MAR
Ubio
RÁC
U.VIII.A
KOV
1. Skupina
1. Skupina
INF
ANJ
PC1
HAJ
U.VIII.B
BUD
SJL
MAT
DEJ
SJL
Št
2. Skupina
2. Skupina
INF
ANJ
U.VIII.B
SEM
U.VIII.B
BAČ
U.VIII.B
POČ
U.VIII.B
SEM
PC2
KOL
U.V.A
LICH
1. Skupina
Chlapci
ANJ
TSV
U.VIII.B
BUD
VTel
MAR
MAT
FYZ
CHEM
SJL
Pi
2. Skupina
Dievčatá
ANJ
HUV
U.VIII.B
BAČ
UFaCH
JUR
UFaCH
REP
Ubio
SEM
Uanj
LICH
PC2
POČ
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
IX.A
Triedny : Repovská Ruženka
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.IX.A
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
NEJ
NEJ
Uanj
JEN
MAT
RUJ
FYZ
BIO
ANJ
SJL
Po
RUJ
U.IX.A
KOL
Ugeo
MAJ
UFaCH
JUR
Ubio
KUK
U.IX.A
BUD
U.IX.A
RÁC
Chlapci
Chlapci
ETV
GEO
TSV
ETV
Ugeo
MAJ
VTel
MAR
U.IX.B
LICH
Dievčatá
Dievčatá
SJL
SJL
NAB
MAT
Ut
TSV
GEO
NAV
VTel
MAR
Ugeo
MAJ
U.IX.A
RÁC
U.IX.A
RÁC
U.IX.A
STI
U.IX.A
KOL
NEJ
NEJ
U.IX.A
JEN
MAT
DEJ
SJL
CHEM
DEJ
St
RUJ
RUJ
U.IX.A
KOL
Ugeo
KOV
U.IX.A
RÁC
UFaCH
REP
Ugeo
KOV
Ugeo
MAJ
Chlapci
Chlapci
GEO
TSV
Ugeo
MAJ
VTel
MAR
SJL
MAT
BIO
MAT
SVP
Št
Dievčatá
Dievčatá
TSV
GEO
U.IX.A
RÁC
U.IX.A
KOL
Ubio
KUK
U.IX.A
KOL
UFaCH
JUR
VTel
MAR
Ugeo
MAJ
FYZ
MAT
ANJ
DEJ
CHEM
SJL
Pi
U.IX.A
JUR
U.IX.A
KOL
Uanj
BUD
Ugeo
KOV
UFaCH
REP
U.IX.A
RÁC
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy
IX.B
Triedny : Lichnerová Želmíra
Základná škola, Trebišovská 10, Košice
U.IX.B
1
2
3
4
5
6
7
8:00 - 8:45
8:55 - 9:40
10:00 - 10:45
10:55 - 11:40
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
14:00 - 14:40
NEJ
NEJ
Uanj
JEN
MAT
RUJ
DEJ
SJL
BIO
ANJ
SVP
Po
RUJ
U.IX.B
BAČ
U.IX.B
BRA
Ugeo
KOV
U.IX.B
SEM
Ubio
KUK
Uanj
LICH
UFaCH
JUR
Chlapci
Chlapci
ETV
GEO
TSV
ETV
Ugeo
MAJ
VTel
MAR
U.IX.B
LICH
Dievčatá
Dievčatá
SJL
MAT
NAB
FYZ
Ut
TSV
GEO
NAV
VTel
MAR
Ugeo
MAJ
U.IX.B
SEM
U.IX.B
BAČ
U.IX.A
STI
UFaCH
JUR
NEJ
NEJ
U.IX.A
JEN
CHEM
MAT
SJL
BIO
SJL
St
RUJ
RUJ
UFaCH
REP
U.IX.B
BAČ
U.IX.B
SEM
Ubio
KUK
U.IX.B
SEM
Uanj
BRA
Chlapci
Chlapci
GEO
TSV
Ugeo
MAJ
VTel
MAR
SJL
MAT
FYZ
DEJ
Št
Dievčatá
Dievčatá
TSV
GEO
U.IX.B
SEM
U.IX.B
BAČ
UFaCH
JUR
Ugeo
KOV
VTel
MAR
Ugeo
MAJ
DEJ
ANJ
SJL
MAT
MAT
CHEM
Pi
U.IX.B
KOV
U.IX.B
LICH
U.IX.B
SEM
U.IX.B
BAČ
U.IX.B
BAČ
UFaCH
REP
Rozvrh vytvorený:8. 11. 2018
aSc Rozvrhy