V dňoch 22. – 23. júna sa žiaci 7.C/B a 8.B zúčastnili dvojdňového výletu do Tatier. Počas prvého dňa navštívili Kežmarský hrad, Artikulárny kostol v Kežmarku, Červený kostol v Kežmarku, Chodník korunami stromov v Bachledke a absolvovali aj prechádzku okolo Štrbské pleso. Výlet priniesol množstvo nových poznatkov, krásnych výhľadov a nezabudnuteľných zážitkov😊🏞️.































































