Biela noc na Trebiške

Nocovanie v škole na našej Trebiške je už tradíciou, veľmi obľúbenou a očakávanou. Boli sme veľmi radi, že ju môžeme opätovne zorganizovať.
V týchto dňoch, keď nastala tma, tak sa Košice rozsvietili. Košice sú každoročne zapojené do  prestížneho medzinárodného umeleckého projektu, ktorý sa vola Biela noc. Aj my sme nazvali náš „projekt“ Biela noc, lebo sme sa chceli malou umeleckou a vizuálnou stránkou priblížiť tejto myšlienke. Dali sme si záležať na výzdobe, svetielkach aj svetelných efektoch. Deti aj my sme mali na sebe kúsok oblečenia v bielej farbe. Pri príchode každé dieťa dostalo svietiaci náramok, prešli balónovou bránou a každý si našiel a ustlal svoje miestečko na spanie. Dobroty, džúsy, ovocie od šikovných mám sme deťom rozložili vo forme švédskych stolov a mohli sa ponúkať po celú noc. Na deti čakala diskotéka, kino, súťaže a polnočný pochod školou s baterkami. Pre odvážnych aj bez bateriek.
Deťom sa veru nechcelo ísť spať, niektorí „buntošili“ skoro do rána. Aj to svedčí o tom, že to bol pre žiakov výnimočný zážitok a my sa z toho veľmi tešíme.

Reakcie rodičov:

– Paráda!

– ĎAKUJEME…

– Úžasné čo robíte pre naše deti.

– TOP pani vychovávateľky. ĎAKUJEME za naj zážitky.

– Perfektná akcia veľmi sa páčilo. Ďakujeme najsuper pani vychovávateľkam.

– Škoda že minulého roku to nebolo.

– Ďakujeme.

– Parádna akcia.