FRESH ŠKOLSKEÁ ŠPORTOVÁ LIGA v ATLETIKE

18.03. 2023 sa konalo posledné kolo FRESH ŠKOLSKEJ ŠPORTOVEJ LIGY v ATLETIKE.  Žiaci II. A triedy – Sofia Velebírová, Diana Saxová, Patrik Šulok, Frederik Dzurina a žiaci IV. B triedy – Nelka Chytilová, Lilien Sára Petríková, Samuel Tocik a Matej Drozda boli už v skorých ranných hodinách nabudení a pripravení bojovať o medaily. Konkurencia sa zväčšila a družstvá pribudli. Súťažilo sa zase v piatich disciplínach: skok do diaľky, skok cez švihadlo, prekážkový beh, formula (3-minútový beh po telocvični ) a hod medicinbalom. Súťažili celé družstvá. Úspech závisel od všetkých a atmosféra bola vynikajúca. Žiaci podali nadpriemerné výkony a vybojovali si v 3. kole detskej atletiky úžasné 2. miesto. Všetkým žiakom a tiež pani učiteľke Mgr. Katke Veľkej srdečne gratulujeme. Tešíme sa na veľké finále FRESH ŠKOLSKEJ ŠPORTOVEJ LIGY v ATLETIKE.