Hasiči v ŠKD

V tento deň viselo niečo nad Trebiškou. Bol taký nijaký deň, ale deti boli v napätí. Bude alebo nebude… V ich očiach bolo vidieť: „Hasiči musia za každú cenu prísť!“ Decká boli odhodlané aj podpáliť školu, len aby prišli. Ale hasiči sú chlapi na správnom mieste a slovo dodržali. Prišli na dvoch perfektne vybavených hasičských autách a veľmi ochotne, trpezlivo, pokojne a s úsmevom na perách ukazovali deťom všetku tú hasičskú techniku. Deti si vyskúšali aj ich helmy a kabáty. Boli ťažké. Niektorým deťom až padali hlávky nabok, keď im nasadili helmy. Vyskúšali si aj vodné hadice, s ktorými mali zhodiť kužele. Snažili sa, no márne. To si z nich hasiči vystrelili. Tie kužele boli z materiálu podobného cementu, aby sa ani nepohli. No najväčšia show ich ešte len čakala. Keď sa začala valiť pena, deti sa „valili“ tiež. A nezastavili sa. Až v pene nám začali miznúť deti. A to sa oplatí pozrieť na fotkách a videách. Dobrú zábavu! Ujom hasičom odkazujeme: „ĎAKUJEME! A PRÍĎTE ZAS!“

 

The gallery was not found!