Internacional Stars Dance

V dňoch 25.1. – 26.1.2020 sa žiačky našej školy s klubom Fanygym zúčastnili Internacional Stars Dance Festival 2020, ktorý sa konal pod záštitou WDA (World Dance Assiciation) v Moskve. Počas dvoch dní sa súťažilo v rôznych tanečných disciplínach. V sobotu boli medzi približne 600 účastníkmi zo 7 krajín naše dievčatá neprehliadnuteľné. O umiestnenie bojovalo 130 choreografií rôznych tanečných štýlov. V kategóriách Fitness dance, Show dance a Fantasy sme so spoločnými choreografiami získali
5 x 1.miesto /SAFRI DUO, HUHU, ZRKADLO, FĽAŠKOVÝ TANEC, PUMP IT/
1 x 2.miesto /JACK/ a
1 x 3.miesto/ HEART/
Tieto choreografie sa nominovali na Svetový tanečný festival, ktorý sa uskutoční v júni v Budapešti.
Počas predĺženého víkendu si dievčatá užili aj nádhernú vianočnú Moskvu. Navštívili Slovenský inštitút, kde sa poďakovali pani riaditeľke Soni Hanzlovičovej, ktorá s výraznou pomocou pána Petra Priputena, veľvyslanca SR v Moskve, maximálne spríjemnila deťom tento pobyt.

Dievčatá: Lea Kusnyírová, Lili Petríková, Tamarka Antolová, Laura Mia Mati, Sophia Chynoradská, Karolína Takáč, Tamarka Petríková, Sofia Derianová, Barbora Čorovčáková, Kristína Kusnyírová, Sára Kiššová, Karolína Rolková, Gabika Szabóová, Petra Bondrová, blahoželáme vám k obrovskému úspechu!