Night Run Košice

KOŠICE NIGHT RUN premenil v piatok (6.9.2019) metropolu východu na netradičnú, no veľmi atraktívnu bežeckú trať, ktorej súčasťou boli tisícky nadšencov behu a zdravého životného štýlu. Do behu sa zapojili aj žiaci našej školy, ktorí si atmosféru naplno vychutnali. Nádhernú päťkilometrovú trať pokorilo 18 žiakov z prvého aj druhého stupňa: Jakub Smarža, Martin Sirotňák, Daniel Orosz, Peter Šreiner, Mauricio Valenčák, Martin Nižník, Dušan Mičko, Andrej Tomečko, Kristián Skyba, Kamil Majdák, Michal Maňko, Alžbeta Králová, Natália Oroszová, Katarína Luptáková, Miroslav Baláš, Petra Bondrová, Karin Schmiedtová a Nikolas Kulcsár. Špeciálna pochvala patrí Petre Bondrovej, ktorá získala nádherné druhé miesto. Všetkým srdečne blahoželáme. Behom ich sprevádzali aj pani učiteľka Martina Šamudovská a riaditeľ školy Peter Fábry. Poďakovanie patrí aj rodičom, ktorí pomáhali a povzbudzovali deti i bežcov. O rok ideme opäť a ešte vo väčšom počte.