Okresné kolo vo vybíjanej

V pondelok 23.5.2022 sa na ZŠ M. Lechkého konalo tradičné okresné kolo vo vybíjanej mladších žiačok. Našim dievčatám v zložení V. Horníková, K. Sabolová, L. Kiss, V. Želinská, N. Kočanová, N. Lišková, L. Gundziková, L. Staneková, L. Staneková, J. Dolanská, H. Hudačinová a A. Shmid sa výrazne darilo.  Prvé dva zápasy sme vyhrali a snažili sme sa vybojovať výhru i v poslednom treťom zápase, ktorý nás mohol posunúť ako víťaza na krajské kolo. Prvý polčas vyzeral sľubne, no žiačky zo ZŠ M. Lechkého využili svoje dlhoročné skúsenosti (viacnásobné víťazky Košického kraja) a v druhom polčase sa im podarilo dotiahnuť zápas do víťazného konca. Naše družstvo sa umiestnilo na konečnom 2. mieste, čo považujeme za úspech, keďže sme vo vybíjanej za posledné roky zbierali 4. až 5. miesta na okresných súťažiach. Ďakujeme dievčatám za reprezentáciu školy a prajeme veľa chuti do ďalších tréningov.