Číta celá škola 2019

9. ročník festivalu Číta celá rodina – 18.10.2019
Knižnica pre mládež mesta Košice sa aj tento rok spojila s našou školou, aby sme pre deti pripravili program plný tradičných aj netradičných čítaní. Naším hosťom bola mladá košická spisovateľka Michaela Ella Hajduková.

Začínali sme opäť v rannej družine. Mamky, ockovia aj starí rodičia prišli čítať našim najmladším z obľúbených detských kníh. Pokračovali sme aktivitami, kde sme sa snažili ukázať, že svet kníh sa oplatí objavovať. Čítali sme v triedach, na chodbách aj v materskej škole, besedovali sme s pani spisovateľkou, vyzdobili sme školu vlastnými plagátmi o knihách i literatúre a odštartovali sme akciu Daruj knihu škole 🙂

Fotogalérie z festivalu:

Interview so spisovateľkou

Čítanie v školskom klube detí

Čítanie na prvom stupni

Čítanie v triedach

Beseda so spisovateľkou v 7. a 8. ročníku

Beseda so spisovateľkou v 8. a 9. ročníku

Výzdoba k literárnemu festivalu