Detská atletika

Dňa 19. 11. 2022 žiaci II. A triedy – Sofia Velebírová, Diana Saxová, Patrik Šulok a žiaci IV. B triedy – Nelka Chytilová, Lilien Sára Petríková, Samuel Tocik, Leo Guzy zažili na vlastnej koži FRESH ŠKOLSKÚ ŠPORTOVÚ LIGU. V sobotu ráno odhodlane kráčali ulicami Ťahanoviec, aby predviedli a ukázali svoje nadobudnuté zručnosti z atletiky. Konkurencia bola veľká, bojovnosť našich žiakov ešte väčšia. Súťažilo sa v piatich disciplínach: skok do diaľky, skok cez švihadlo, prekážkový beh, formula (3 minútový beh po telocvični ) a hod medicinbalom. Súťažili celé družstvá. Úspech jedného, bol úspechom všetkých. Atmosféra bola výborná. Žiaci podali skvelé výkony a vybojovali si v 1. kole detskej atletiky úžasné 2. miesto. Všetkým žiakom a tiež pani učiteľke Mgr. Katke Veľkej srdečne gratulujeme a prajeme mnoho úspechov.