FANYGYM v Srbsku

V sobotu 7. 12. 2019 sa v srbskom meste Kanjiža konal EUROPEAN CITIES DANCE FESTIVAL 2019, na ktorom sa zúčastnilo s klubom FANYGYM 15 žiačok našej školy. So spoločnými choreografiami doslova zvalcovali konkurenciu, keď sa zo siedmich choreografií umiestnili:
5 x na 1.mieste /SAFRI DUO, FĽAŠKOVÝ TANEC, JACK, PUMP IT, ZRKADLO/,
1 x na 2.mieste /HUHU/ a
1 x na 4.mieste, na ktorom skončila choreografia HEART.
Choreografia ZRKADLO dostala aj hlavnú cenu poroty a choreografia JACK si vybojovala špeciálnu nomináciu na medzinárodný festival v januári 2020 v MOSKVE!
Lea Kusnyírová, Lili Petríková, Tamarka Antolová, Laura Mia Mati, Sophia Chynoradská, Karolína Takáč, Tamarka Petríková, Sofia Derianová, Barbora Čorovčáková, Kristína Kusnyírová, Sára Kiššová, Karolína Rolková, Radka Grešková, Gabika Szabóová, Petra Bondrová,
Dievčatá, blahoželáme k obrovskému úspechu!