Fitness show detí

V mesiaci marec sa naši žiaci, športovci klubu FANYGYM, zúčastnili ďalších súťaží. Na FITNESS SHOW DETÍ 2019 predviedli individuálne aj skupinové choreografie a umiestnili sa na medailových pozíciách v každej kategórii. Na GYMNASTICKOM FESTIVALE 2019 v Trnave sme so spoločnými choreografiami vyzbierali medaile a postúpili na medzinárodný Festival v Maďarsku. Na podujatí HEART DANCE 2019 sme s individuálnymi aj skupinovými choreografiami obsadili všetky popredné miesta a vybojovali si postup na medzinárodnú súťaž EUR SHOW DANCE FEST v Srbsku, kde naše deti už 13. apríla zabojujú o postup do Španielska. Držte nám palce! Ďakujeme všetkým žiakom, členom klubu FANYGYM, za úspešnú reprezentáciu našej školy doma aj v zahraničí.
Reprezentovali nás tieto dievčatá: KAROLÍNA TAKÁČ, KRISTÍNA KUSNYÍROVÁ, BARBORA ČOROVČÁKOVÁ, TAMARA PETRÍKOVÁ, SOFIA DERIANOVÁ, EVA ŠOLTÉSOVÁ, SÁRA KIŠŠOVÁ, GABRIELLA SZABÓOVÁ  a Michal KUSNYÍR.

Výsledny a fotogaléria: http://www.fanygym.sk/galerie/