FRESH ŠKOLSKÁ ŠPORTOVÁ LIGA v minihádzanej

Už  tradične v pondelok  19. 02. 2024 sa konalo 3. kolo v Handball aréne na Bernolákovej 16 v Košiciach. Zúčastnili sa žiaci 3. a 4. ročníka našej školy.
Tentokrát sa nám podarilo vyskladať dve družstvá.
Modrý tím: Max Trudňák, Filip Ďurán, Tatiana Petríková, Dávid Jendrej, Martin Halás
Oranžový tím: Adam Mitro, Dominik Nigut, Sebastién Čerňan, Richard Tokár, Dávid Myška, Jakub Haško

Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev v 2 skupinách. V 1. skupine (štvorčlennej) boli oranžoví, ktorí mali teraz veľmi silnú konkurenciu a nepostúpili ďalej. Umiestnili sa na celkovom 7. mieste.
V 2. skupine sme jeden zápas vyhrali jednoznačne a druhý sme tesne prehrali. Opäť sme sa dostali do súboja o bronz, ktorí sme po bojovnom a tvrdom výkone napokon prehrali o jeden gól a opäť sme získali zemiakovú medailu. Nadobudli sme, ale veľmi veľa nových skúsenosti. 😊

Ďalší turnaj sa uskutoční v marci, a to presne dňa 25. 3. 2024. Dúfam, že už na tento turnaj pôjdeme v plnej sile a choroby nás obídu. Toto bude posledné kolo, už nás bude čakať finále, ktoré sa uskutoční v máji. Presný termín vám upresníme.