FRESH ŠKOLSKÁ ŠPORTOVÁ LIGA v minihádzanej

4. kolo sa konalo v pondelok 25. 3. 2024 v Handball aréne na Bernolákovej 16 v Košiciach.  Minihádzanej sa zúčastnili  žiaci 3. a 4. ročníka našej školy. Tentokrát sa nám podarilo vyskladať opäť dve družstva.

Modrý tím: Max Trudňák, Filip Ďurán, Tatiana Petríková, Martin Halás, Jakub Haško, Sebastién Čerňan, Adam Mitro
Oranžový tím: Dominik Nigut, Richard Pipek, David  Myška, Matúš Myška, Bella Baranková, Ela Katrinčáková, Filip Tripčev

Turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev v 2 skupinách. V obidvoch skupinách sme sa umiestnili na 3. mieste, a preto sme išli do vzájomného súboja. Aj napriek tomu sme si nič nedarovali a modrý tím jednoznačne vyhral. Na 5. mieste sa umiestnilo modré družstvo a na 6. mieste oranžové družstvo. Fináloví turnaj sa uskutoční 13. 5. 2024.  Záverečnej súťaže sa môže zúčastniť iba jedno naše družstvo, ktoré  bude zložené z desiatich hráčov.