FRESH ŠKOLSKÁ ŠPORTOVÁ LIGA v minihádzanej

5. finálové kolo sa konalo v pondelok 13. 5. 2024 v Handball aréne na Bernolákovej 16 v Košiciach. Zúčastnili sa žiaci 3. a 4. ročníka našej školy.
Tentokrát sme museli vyskladať iba jedno družstvo, a to bolo v zložení: Filip Ďurán, Dominik Nigut, Richard Pipek, David Myška, Matúš Myška, Ela Katrinčáková, Laura Kiralyova, David Jendrej,  Martin Halás, Richard Tokár

Turnaja sa zúčastnilo 5 družstiev. Hrali sme systémom každý s každým. Umiestnili sme sa na konečnom 4. mieste. Aj napriek tomu, že sme 3 družstva mali rovnaký počet bodov, rovnaké skóre, dokonca rovnaký počet strelených gólov a aj gólov, ktoré sme dostali. Rozhodol nakoniec vzájomný zápas, kde sme prehrali 3:5. Takže nám ostali zemiakové medaily.

Ešte raz sa chcem poďakovať úplne všetkým deťom, ktoré absolvovali krúžok aj tieto turnaje, v neposlednom rade aj rodičom a starým rodičom za podporu v hľadisku. A dúfam, že deti sa budú aj naďalej zdokonaľovať a budúci ročník sa tak isto zúčastníme  tejto ligy.