Odovzdávanie ocenení Fresh školskej športovej ligy v ANGELS ARÉNE

Otvorenia novej Starej koniarne sme sa zúčastnili aj my z Trebišky. Súčasťou otvorenia bolo aj odovzdávanie ocenení Fresh školskej športovej ligy posledného finálového kola v atletike, hádzanej a celkového hodnotenia v plávaní.

Plávanie pod vedením pána trénera Štefana Ivanča:

3. ročník:

3. miesto Gombošová Dáša 3. B

4. miesto Brejčáková Viktória 3. C

4. ročník:

Chlapci

1. miesto Guzy Leo 4. B

3. miesto Kuročka Damián 4. A

Dievčatá

2. miesto Petriková Lilien Sára 4. B

5. ročník:

Chlapci

3. miesto Stanko Matúš 5. C

Dievčatá

1. miesto Szilagiova Alexandra 5. B

2. miesto Puškašová Jana 5. C

6. ročník

1. miesto Reichová Laura 6. C

8. ročník

3. miesto Zajacová Vanessa 8. C

 

Atletika obsadila krásne 2. miesto pod vedením pani trénerky Kataríny Veľkej v zložení žiakov z 2. A: Saxová Diana, Šulok Patrik, Porubský Martin, Velebirová Sofia a žiakov zo 4. B: Guzy Leo, Tocik Samuel, Petriková Lilien Sára, Chytilová Nela.

 

Minihádzaná tiež obsadila krásne 2. miesto pod vedením pani trénerky Mariany Rii Solarikovej v zložení : Haško Jakub 3. B, Halas Martin 3. C, Macejko Martin 3. C, Trudňák Max 3. C a žiakov zo 4. B: Guzy Leo, Tocik Samuel, Liščinský Kristián, Kusnyírová Lea, Vinnaiová Nina, Vinnai Matej.

 

Ako diváci sa tejto akcie zúčastnili aj všetci žiaci zo 4. B triedy.

Všetkým zúčastneným srdečne gratulujeme a veľká vďaka patrí aj trénerom za odvedenú celoročnú prácu.