Siedmaci na cestách – Liptov 22. 6. – 23. 6.

Náš výlet sme začali v Zoo v Liptovskom Mikuláši. Najprv sme spoznali rôzne exotické aj domáce zvieratá, a potom to začalo! Bola to bláznivá jazda, lebo sme mohli skákať na trampolíne, jazdiť na divokej strele, ktorá končila vo vode. V podvečerných hodinách sme sa presunuli na naše ubytovanie, kde sme bývali uprostred krásnej prírody v chatách.  Bola to pre nás veľmi podstatná časť výletu, lebo sme mohli utužiť naše vzťahy, poriadne sa vyrozprávať a zahrať si futbal.

Nasledujúci deň sme navštívili Múzeum jaskyniarstva v Liptovskom Mikuláši. Môžeme vyhlásiť, že na Slovensku máme výborné múzeum. Následne sme navštívili Ilusiu, bolo to múzeum, kde sa pohrali s našimi zmyslami. Po múzeu sme behali v ponožkách a so smartfónmi. V každej miestnosti na nás čakala optická ilúzia. Boli sme odvážni hrdinovia nad priepasťou či uväznení v akváriu.  Našu cestu sme absolvovali autobusom a aj tam sa odohrávali zábavné príbehy plné smiechu