Okresné kolo v malom futbale

Dňa 6. 5. sa žiaci 5. a 6. ročníka zúčastnili okresného kola v malom futbale na ZŠ Užhorodská v Košiciach. Po vylosovaní skupín sme si v otváracom zápase zmerali sily so ZŠ Ľ. Podjavorinskej. Lepší úvod do turnaja sme si ani priať nemohli a súpera sme zdolali výsledkom 4:1. Druhý zápas nám však nevyšiel a po prehre 1:3 so ZŠ Považská sme museli v poslednom zápase skupiny bodovať, aby sme si zabezpečili miesto v semifinále. Nakoniec sa nám to podarilo po bezgólovej remíze so ZŠ Drábová.

V semifinále sme sa stretli so ZŠ Janigova, ktorej sme tesne podľahli 1:0. Zápasom o 3. miesto sme si chceli napraviť chuť po tesnej semifinálovej prehre, avšak zápas vyvrcholil až do penaltového rozstrelu, kde sme boli blízko k zisku 3. miesta, ale šťastie sa od nás nakoniec odklonilo 😊.

Družstvo reprezentujúce našu Trebišku: D. Blanarovič, M. Stanko, J. Potočňák, T. Dóša, E. Miňo, T. Sedláček, D. Fedorko, D. Fedorišin, K. Liščinský a S. Tocik,

Chlapcom patrí poďakovanie za reprezentáciu školy.