Školské kole v malom futbale

Májové termíny patria v školských súťažiach malému futbale. Po okresnom kole sa na našej škole uskutočnilo aj školské kolo v malom futbale. Za ideálneho počasia sa v stredu 15. 5. začal turnaj žiakov 7. – 9. ročníka. Žiaci boli rozdelení do dvoch štvorčlenných skupín, z ktorých postúpili do semifinále dve najlepšie umiestnené družstvá z každej skupiny. Nasledovalo semifinále, po ktorom sa rozhodlo, ktoré triedy si zahrajú vo finále a v zápase o 3. miesto.

Víťazom sa stali žiaci 9. A, ktorý vo finále zvíťazili nad triedou 9. B. Súboj o tretie miesto dopadol lepšie pre triedu 7. C, ktorá zvíťazila na triedou 7.B.

Turnaj pokračoval aj vo štvrtok, kde si v turnaji zmerali svoje futbalové znalosti žiaci 5. a 6. ročníka v systéme každý s každým.

Víťazom turnaja sa stala trieda 5. B, ktorá vďaka lepšiemu skóre predbehla triedu 6. C. Tretie miesto obsadila trieda 5. C.

Víťazom blahoželáme a uvidíme sa opäť budúci rok pri ďalšom školskom kole v malom futbale 😊