Plávanie – školské preteky

Dňa 14. 12. 2018 sa v našom školskom bazéne uskutočnili plavecké preteky o majstra školy. Zúčastnili sa ich žiaci prvých až deviatych ročníkov.
Preteky sa konali pod vedením Mgr. Štefana Ivanča a Mgr. Kataríny Veľkej za aktívnej pomoci Mgr. Martina Maršáleka a Alenky Majdákovej. Preteky otvoril pán riaditeľ Mgr. Peter Fábry, ktorý v mene školy privítal všetkých plavcov.
Naša plavecká súťaž sa skladá z troch kôl: zimné, jarné a letné kolo, kde po odplávaní všetkých kôl a spočítaní všetkých výsledkov sa určí celkové poradie. K týmto výsledkom sa ešte pripočítajú výsledky zo školskej športovej ligy a určí sa tým celkové poradie o majstra školy v plávaní.
Po ukončení pretekov sa výkony hneď vyhodnotili a žiakom odovzdali medaily. Dievčatá a chlapci súťažili vo viacerých kategóriách podľa ročníkov. I. st. každý ročník samostatne, na II. st. 5.-6. ročník, 7.-9. ročník . Účasť žiakov bola vysoká a tešíme sa na ďalšie kolá. Tí žiaci, ktorí sa tohto kola nezúčastnili, si nemusia zúfať. Môžu sa zúčastniť ešte jarného a letného kola. Víťazom gratulujeme a všetkým zúčastneným ďakujeme.
Preteky pripravili a realizovali: Mgr. Katarína Veľká, Mgr. Štefan Ivančo a Mgr. Martin Maršálek.

M-ZŠ Trebišovská v plávaní Zima 2018_výsledky