Školské preteky  O MAJSTRA ŠKOLY – jarné kolo

Aj v tomto novom roku sa dňa 26. 03. 2024 už tradične v našom školskom bazéne uskutočnili jarné školské plavecké preteky žiakov.

Súťaž sa skladá z troch kôl: zimné, jarné a letné kolo, kde po odplávaní všetkých kôl sa spočítajú výsledky a určí sa tým najlepší chlapec a najlepšie dievča v každej kategórií ako majstri školy. Preteky sa konali pod vedením Mgr. Kataríny Veľkej a Mgr. Štefana Ivanča. Pán riaditeľ, Mgr. Peter Fábry otvoril preteky a v mene školy privítal všetkých plavcov. Preteky sme hneď vyhodnotili a medaily rozdali najlepším žiakom. Medzi plavcami sa objavili veľké talenty.

Naším žiakom srdečne blahoželáme a uvidíme sa na letnom kole v júni. Ďakujeme RADE RODIČOV  za finančný príspevok, vďaka ktorému sme mohli zakúpiť ceny pre našich skvelých  plavcov.

Preteky pripravili a realizovali: Mgr. Katarína Veľká, Mgr. Štefan Ivančo