Začiatok školského roka 2022/2023

Pondelok 5. septembra sme otvorili opäť naše školské brány. Bola to veľká radosť vidieť toľko usmiatych tvárí, nadšených prváčikov a žiakov, ktorí sú plní očakávania a nádejí z nových výziev školského roka 2022/2023. Po zaslúženom oddychu sme sa stretli na školskom ihrisku, kde sme mali pripravený program. Celý čas nás sprevádzal príjemný hlas  pani učiteľky Magisterky Viktórie Havrilovej. Po odznení štátnej hymny pán riaditeľ, Mgr. Peter Fábry slávnostne otvoril školský rok 2022/2023 a poprial všetkým úspešný štart v novom školskom roku.  Slávnostné zahájenie nám spríjemnili naše žiačky s gymnastickou zostavou. Do tanca vyzvala žiakov skupina Haravara. Naši prváčikovia sa nehanbili a s radosťou s nimi zatancovali. Sme veľmi radi, že vstúpili do veľkého  sveta  školákov s takou energiou. Atmosféru 1. školského dňa umocnila aj pieseň v podaní žiačky Ley Bobkovej. V závere sme predstavili prvácke a piatacké triedy.  Pevne veríme, že každé ráno sa budete tešiť na svojho kamaráta, kamarátku, obľúbený predmet alebo pani učiteľky. Čaká nás všetkých veľa usilovnej práce, ale aj spoločnej zábavy.