Atletika – staršie žiactvo

Dňa 30.5.2018 sa uskutočnilo okresné kolo v atletike staršieho žiactva ZŠ. Dievčatá aj chlapci obsadili 1.miesto a postúpili do krajského kola. Naši pretekári dosiahli výborné výsledky, čo sa odzrkadlilo aj v počte bodov a medailí. Výborné výsledky u dievčat dosiahli predovšetkým – Donovalová D., Majdáková K.. Pozornosť si zaslúžili aj Chvustová V., Tóthová V., llyésová D., Gruberová C., Truhanová E., Smoradová S., Basárová R. U chlapcov to boli predovšetkým Kurty M., Šolc F., Marhevka J., Hnízdil F., Illyés P., Takács l. a pozornosť si zaslúžili aj Tomčík S., Lukáň. R. Pretekárov na súťaž pripravil PaedDr. T. Valenta.

Všetkým ďakujeme za peknú reprezentáciu školy. Zvlášť ďakujeme technickej čate z 9.A triedy, tr.uč. Mgr.A. Majorošovej a 8.B triedy, tr. uč. Ing. Ž. Lichnerovej.