Dňa 25. 5. 2026 sa v Národné olympijské centrum Košice konalo finále ŠŠL v plávaní, kde sa stretli najlepší z najlepších z celých Košíc. Nominovaných bolo 10 najlepších žiakov z každej kategórie. Žiaci I. stupňa plávali jednu dĺžku v 25-metrovom bazéne a žiaci II. stupňa plávali dve dĺžky v 25-metrovom bazéne voľným spôsobom. Súťažilo sa o absolútnych víťazov ŠŠL.
Štyria naši najlepší plavci pod vedením pána učiteľa a trénera Mgr. Štefana Ivanča, ktorí sa umiestnili na popredných priečkach, boli slávnostne ocenení.
3. ročník:
2. miesto – Olívia Špirková
1. miesto – Zoja Macejková
5. ročník:
2. miesto – Igor Bodnár
8. ročník:
2. miesto – Ema Ondrejová
Našim reprezentantom školy srdečne gratulujeme a želáme im veľa ďalších úspechov v budúcich rokoch.














