Krajské kolo vo florbale

Dňa 25.5.2022 sa naše dievčenské družstvo zúčastnilo krajského kola vo florbale v Michalovciach, na ktoré sa prebojovali v apríli ako víťazky okresného kola. Dievčatám sa v prvých dvoch zápasoch nedarilo, pretože prehry boli veľmi tesné. V poslednom zápase proti žiačkam zo ZŠ Tomášikova 31  sa však naše družstvo psychicky pozbieralo a vyhrali sme v predĺžení 2:1. Táto výhra bola pre náš tím veľmi cenná a zdvihla dievčatám sebavedomie, keďže spomínaný tím zo školy ZŠ Tomášikova sa stal v konečnom poradí aj víťazom krajského kola. Zo skupiny, v ktorej sme boli vyžrebovaní, sa nám však nepodarilo postúpiť do finále, kde by sme mohli zabojovať o medaily. Našu školu reprezentovalo družstvo v zložení: K. Sabolová, M. Omastová, N. Kočanová, E. Kniežová, L. Blizmanová, N. Korbová, N. Sedláková, L. Gundzíková, L. Počatková, M. Mittelmann, H. Hudačinová a K. Hricišonová. Ďakujeme nášmu družstvu za reprezentáciu školy a držíme im palce v ďalších postupových súťažiach.