Zber dioptrických okuliarov

V minulých dňoch sme mohli odovzdať dve plné krabice zabalených dioptrických a slnečných okuliarov zástupcovi Lions Clubs International. Našimi tohtoročnými najusilovnejšími a zároveň ocenenými „zberačmi“ okuliarov boli: Samuel Kaleta z 5. A, Martin Halás z 1. B a Simona Šugárová zo 4. B. 

Ako na to? Oslovte všetkých príbuzných, známych a susedov. Vo vchode bytovky, kde bývate, môžete uverejniť informáciu, že sa zapájate do takéhoto zberu na škole. To bol postup Simonky a jej staršej sestry Natálky Šugarovej.

Ďakujeme za zber aj všetkým anonymným darcom zradu pedagogických a nepedagogických zamestnancov, ktorí svojou trochou prispeli, aby aj chudobní ľudia v Afrike lepšie videli.

Ešte raz, všetkým ďakujeme. Okuliare budú vyčistené, premerané a následne odoslané do africkej Kene. Túto zbierku na Slovensku koordinuje organizácia Lions Clubs International.