Stretnutie bývalých učiteľov

Už roky sa na našej škole opakuje krásna tradícia stretávania bývalých učiteľov. Dozvedeli sme sa, že sa ňou začali inšpirovať aj ďalšie školy. V tom najkrajšom predvianočnom čase sa tradične na našej škole už desiatky rokov stretávajú tí, ktorí svoj život upísali našej “Trebiške“. Aj 12. decembra 2018 sa zišlo veľa bývalých pedagógov. Opäť v príjemnej atmosfére spomínali na roky, ktoré prežili vo „svojej“ škole. Tento rok sa rozhodli pozrieť si aj jej interiér a vynovené triedy. Sprievodcom im bol súčasný riaditeľ školy Mgr. Peter Fábry, ktorý sa spolu s pedagógmi školy veľkou mierou o premenu školy postaral. Boli milo prekvapení , niektorí ani nespoznávali miesta, kde učili rodičov a starých rodičov dnešných detí. Všetci si na záver príjemného stretnutia zaželali, aby sa mohli opäť o rok stretnúť.