FRESH ŠKOLSKÁ ŠPORTOVÁ LIGA v minihádzanej

2. kolo sa konalo v pondelok 18.12. 2023 v Handball aréne na Bernolákovej 16 v Košiciach. Zúčastnili sa žiaci 3. a 4. ročníka našej školy. Pre vysokú chorobnosť sme dokázali vyskladať iba jeden tím MODRÝCH.

Modrý tím: Filip Ďurán, Sebastién Čerňan, Tatiana Petríková, Richard Pipek, Richard Tokár, Dávid Myška, Matúš Myška, Filip Tripčev.

Turnaja sa zúčastnilo 6 družstiev v 2 skupinách. V 2. skupine sa modrý tím umiestnil na 2. mieste s jednou prehrou a jednou výhrou. Títo modrí mali možnosť zabojovať ďalej o bronz. Modrý tím v boji o bronz neuspel, no bojoval do poslednej sekundy. Celkovo sme sa v 2. kole umiestnili na 4. mieste.  Náš výkon sa od minulého turnaja zlepšil, ale ešte stále máme na čom pracovať.

Všetky deti musím pochváliť za bojovné výkony a už teraz sa opäť tešíme na ďalší turnaj, ktorý sa uskutoční vo februári, a to presne 19. 2. 2024.