Okresné kolo vo florbale

Dňa 8.11. 2022 sa uskutočnilo okresné kolo vo florbale starších žiačok na ZŠ Drábova 3. Turnaja vo florbale  sa zúčastnilo aj družstvo našej školy v zložení: E. Kniežova, L. Blizmanová, L. Počatková, L. Juhaňáková, M. Mittelmann, L. Gundzíková,  N. Korbová, K. Hricišonová, L. Uličná, L. Kiss a N. Sedláková.

Dievčatá odohrali veľmi ťažké a tesné zápasy proti skúseným hráčkam. Boli to florbalistky a hokejistky zo ZŠ Drábova, ZŠ Mládežnícka a ZŠ Starozagorská. V poslednom zápase v skupine sa podarilo dievčatám dotiahnuť  štvorgólový  náskok dievčat zo ZŠ Starozagorská a dotiahli zápas zo stavu 7 : 3 na 7 : 7, čím si bodovo pomohli. Krásnym výsledkom nám zabezpečili bronzové medaily.
Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.