Otvorenie školského roka 2023/2024

Čas cez prázdniny letí rýchlejšie ako kozmická loď. Márne sú naše snahy ho spomaliť alebo zastaviť. Jednoducho sa to nedá. Prázdninovým dobrodružstvám je síce koniec, ale nevadí. Nový školský rok nám určite prinesie mnohé iné dobrodružstvá, zážitky, priateľstvá, skúsenosti, zručnosti a nové vedomosti.
Náš školský rok začal tradične na školskom ihrisku, kde sme sa všetci zišli. Svorne sme sa zvítali so spolužiakmi, kamarátmi či učiteľmi. Prihovoril sa nám aj náš pán riaditeľ, ktorý nás pozdravil, povzbudil a aj motivoval. Túto slávnostnú chvíľu nám spríjemnila žiačka Karinka Dzurišová z III.B, ktorá nám zarecitovala báseň s názvom Opäť v škole. Nechýbalo ani dychberúce vystúpenie talentovaných gymnastiek našej školy pod vedením pani Nemcovej.
Tento prvý školský deň bol iný hlavne pre prvákov, pre ktorých to bolo niečo úplne nové. Prvýkrát videli svoju triednu pani učiteľku, pani vychovávateľku, nových spolužiakov a svoju triedu. Všetci pevne veríme, že sa nám aj v tomto školskom roku bude dariť a v zdraví ho zvládneme.