Okresné kolo SUPER FLORBAL POHÁRA

Dňa 14.11.2022 sa chlapci 2. stupňa zúčastnili okresného kola Super Florbal pohára v hádzanárskej hale S. Šipoša. Družstvo našej školy reprezentovali chlapci v tomto zložení: A. Baffi, R. Drobňak, S. Ganahl, D. Horák, G. Janitor, S. Ľalik, K. Majdák, M. Pačut, R. Róth, R. Velk a M. Mingyar. Družstvá boli rozdelené do dvoch päťčlenných skupín, z ktorých postupovali ďalej do semifinále dve najlepšie družstvá z každej skupiny. Chlapci odohrali štyri zápasy v skupine. Súpermi našich chlapcov boli skúsenejší hráči, avšak aj napriek tomu chlapci ukázali, že môžu byť rovnocenným súperom, miestami aj lepšími. Prvý zápas chlapci prehrali 7:1, avšak hneď v druhom sa nám podarilo namotivovať a zápas sme vyhrali 7:2. Avšak po dvoch tesných prehrách 1:0 sa nám nepodarilo postúpiť do semifinálových bojov. Chlapcom ďakujeme za reprezentáciu školy a prajeme veľa úspechov v ďalších súťažiach.