Domáci silový tréning

Milí žiaci, určite vám chýbajú tréningy , telesná výchova a plávanie. Aby ste sa úplne nezabudli hýbať, čo veríme, že u vás to nehrozí, pripravili sme si pre vás krátke videá. Nejde len o to si zaskákať či zabehať, ale aj poriadne držať telo a správne pri tom dýchať. Kto má teda chuť a čas, poďte si s úsmevom zacvičiť a to rovno s naším pánom učiteľom.

 

Domáci silový tréning – drepy
Ahojte, dnes si dáme online tréning na to, ako správne robiť drep. Drep je cvik, pri ktorom efektívne posilňujeme partie svalov lýtok, stehien a zadku. Najbežnejším problémom u väčšine ľudí je nedostatočná mobilita. Buď …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – brucho
Ahojte, dnes si dáme online tréning na to, ako správne zacvičiť a „ vysekať“ brucho. Najprv si ale povieme dôvody, prečo to vysekané brucho doteraz nemáme. Ako prvý dôvod, prvá základná chyba je, že hľadáme neustále nejaké …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – kľuky
Ak sa doma nudíte a máte chuť si zacvičiť tak, aby to malo zmysel a chcete tvarovať postavu alebo len tak si „zamakať „ bez žiadneho vybavenia, činiek, či fitka, tak tu máme pre vás zopár cvičení na hrudník s vlastnou hmotnosťou …

… čítať celý článok

 


Krátky tabata tréning