Domáci silový tréning

Milí žiaci, určite vám chýbajú tréningy , telesná výchova a plávanie. Aby ste sa úplne nezabudli hýbať, čo veríme, že u vás to nehrozí, pripravili sme si pre vás krátke videá. Nejde len o to si zaskákať či zabehať, ale aj poriadne držať telo a správne pri tom dýchať. Kto má teda chuť a čas, poďte si s úsmevom zacvičiť a to rovno s naším pánom učiteľom.

 

Domáci silový tréning – tabata

Ahojte, dnes si precvičíme z pohodlia domova Tabatu. Čo vlastne tá Tabata znamená ? Tabata je vysoko intenzívny intervalový tréning, kde cvičíte pritom len zopár minút. Počas tých pár minút môžete zaznamenať fantastické výsledky, ktoré sa odzrkadlia …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – kardio

Ahojte, dnes si dáme opäť domáci kardio tréning na stoličke. Cvičenia budeme precvičovať v 45 sekundových intervaloch s 20 sekundovou pauzou. Na cvičenie budete potrebovať jednu stoličku, ľahšie 2x kilové činky, alebo 2x fľaša s vodou. Pred  …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – kardio

Ahojte, dnes si dáme domáci kardio tréning na stoličke. Cvičenia budeme precvičovať v 45 sekundových intervaloch s 20 sekundovou pauzou. Na cvičenie budete potrebovať jednu stoličku. Pred cvičením sa poriadne rozcvičte pretože je to super …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – zhyby

Ahojte dnes si dáme online tréning na to ako správne robiť zhyby alebo príťahy na hrazde. Zhyby sú výborným cvičením na posilnenie chrbtového svalu alebo tzv. krídel,kde budeme zlepšovať hĺbku ale aj šírku nášho chrbta. Samozrejme, že pri zhyboch …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – kompletné workout cvičenia

Ahojte, dnes si dáme spojenie cvičení, ktoré sme si jednotlivo rozoberali v predchádzajúcich videách. Ide o kompletné cvičenia skoro na každú partiu tela kde precvičujeme hlavne nohy, brucho, hrudník, ramená, chrbát a popritom …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – výpady
Ahojte dnes si dáme online tréning na to ako správne robiť výpady. Výpady sú výborným cvičením na posilnenie sedacieho svalu, harmstringov, kvadricepsov a lýtkových svalov. Technika cvičenia: Na to aby sme výpad robili …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – drepy
Ahojte, dnes si dáme online tréning na to, ako správne robiť drep. Drep je cvik, pri ktorom efektívne posilňujeme partie svalov lýtok, stehien a zadku. Najbežnejším problémom u väčšine ľudí je nedostatočná mobilita. Buď …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – brucho
Ahojte, dnes si dáme online tréning na to, ako správne zacvičiť a „ vysekať“ brucho. Najprv si ale povieme dôvody, prečo to vysekané brucho doteraz nemáme. Ako prvý dôvod, prvá základná chyba je, že hľadáme neustále nejaké …

… čítať celý článok

 

Domáci silový tréning – kľuky
Ak sa doma nudíte a máte chuť si zacvičiť tak, aby to malo zmysel a chcete tvarovať postavu alebo len tak si „zamakať „ bez žiadneho vybavenia, činiek, či fitka, tak tu máme pre vás zopár cvičení na hrudník s vlastnou hmotnosťou …

… čítať celý článok

 


Krátky tabata tréning